Speijck - eventlocatie

Iets te vieren? Ons restaurant beschikt over diverse aparte ruimtes, die de perfecte gelegenheid bieden voor het vieren van een feestje. Bedrijfsborrel, jubileum, zakendiner of personeelsfeest? Wij maken er graag een onvergetelijke bijeenkomst van! 

Uniek in de regio Oisterwijk is onze gezellige feestzaal met aparte ingang en een prachtige privé tuin. Naast ons restaurant en de tuinzaal, beschikken we ook nog over een serre. De ruimte is modern en stijlvol ingericht. Door de inrichting en de grote raampartij heb je direct het gevoel van ‘buiten’. Dé evenementenlocatie in de bossen van Oisterwijk!

Capaciteit: serre 25, Ruimtes: tuinzaal met privétuin 30 tot 200 Exclusiviteit: ja Parkeren: gratis Vegan: ja Rolstoeltoegankelijkheid: ja 

Locatie